Oprawki korekcyjne

Oprawki korekcyjne przede wszystkim powinny być wygodne. Miejmy to na uwadze przy wyborze oprawki. My zwracamy uwagę na aspekty wyglądu, jednak ostateczna decyzja wyboru okularów należy do Ciebie, ponieważ ani żadna maszyna, ani żaden nawet najlepszy fachowiec nie powie Ci, w czym masz się czuć dobrze.

Nie bójmy się nosić okularów, które są wyjątkowe. Zachęcamy by były one kolorowe - to zawsze odmładza wygląd ich właściciela. Powinniśmy wybierać okulary, które przyciągają wzrok, uwodzą spojrzeniem, czy mówią, że jesteśmy nietuzinkowi - nie dajmy się zaszufladkować. Okulary mogą podkreślać nasz wyraz twarzy, styl bycia czy charakter. W takim wypadku wybierajmy okulary na zasadzie kontrastu.

W przypadku, gdy zależy Ci na okularach mało widocznych, z pewnością oprawa powinna być w kolorach spokojnych, delikatna i jak najbardziej zbliżona kolorystycznie do Twego image'u natomiast z pewnością nie identyczna. Przy zastosowaniu zasady identyczności oprawy z Tobą zamiast efektu niewidoczności uzyskasz tylko osłabienie wizerunku twarzy, tzn. wszystko będzie się ze sobą zlewać i po prostu wyglądać bez wyrazu.

Galeria zdjęć zawiera przykłady opraw dostępnych w naszych salonach. Naturalnie jest to tylko część naszego asortymentu, ponieważ nie jesteśmy w stanie pokazać całego, ze względu na ogromne zróżnicowanie produktów oraz ich ilość. Posiadamy modele reprezentujące najnowsze trendy mody, stylem nawiązujące do trendów retro oraz typową klasykę okularową, która zapewne zadowoli konserwatywnych właścicieli okularów. Posiadamy prawie 2000 modeli opraw w naszych salonach.

 
1
2